ďôĺěřMALKIA PENZIÓN ňáúíĺýĺîéĺçáóôňďîďíéńWELLNESS SLOVAKIA RINGMALKIA PARKëďîôáëô slovakia ring logo
 hotel ring logohotel ring
đňáęó-ěéóô ňáúíĺýĺîéĺ
đňáęó-ěéóô WELLNESS
űëďěá ăĺîôň ÷ďöäĺîéń
éäĺď đňĺúĺîôáăéń
maxim hotel
hotel janosik
hotel janosik
hotel janosik
   
 
  
 
Tlačová správa – Otvorenie Hotela Ring ***

Orechová Potôň, 12. 5. 2011 – Hotel Ring*** sa nachádza pri dedinke Orechová Potôň a je súčasťou areálu prvého slovenského motoristického okruhu Slovakia Ring. Má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom. Hotel Ring*** je novostavba, ktorá sa začala realizovať na jar roku 2010 a zavŕšila sa presne po roku.

Ubytovanie hotel ponúka na troch poschodiach, na ktorých je k dispozícii 47 izieb, z toho 39 dvojposteľových izieb Standard, 4x dvojposteľová izba De luxe, 3x apartmán Classic, 1x apartmán Superior. Celková kapacita ubytovania je 94 pevných lôžok a 18 prísteliek. Všetky izby sú komfortne zariadené moderným nábytkom, samostatnou kúpeľňou a WC, TV, s možnosťou bezplatného internetového pripojenia, telefónom, rádiom. Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ponúkame služby wellness centra. Zrelaxovať unavené telo a načerpať potrebnú energiu môžete v štyroch saunách (parná, bylinková, fínska a infra), v relaxačnom bazéne s protiprúdom, vírivej vani, tepidáriu, či na rôznych masážach.

Hosťom je počas dňa k dispozícii na prízemí štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 80 miest. Počas leta je súčasťou reštaurácie aj letná terasa, na ktorej sa môže občerstviť ďalších 40 hostí. Reštaurácia ponúka bohatý výber slovenských i národných špecialít. Svoju obľúbenú šálku kávy si môžete vychutnať v lobby bare, ktorý ponúka veľký výber nealko i alko nápojov, kávy a chutných dezertov. Parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené priamo pri hoteli, celodenne pod ochranou kamerového systému.

V priestoroch Hotela Ring*** sídli aj prvé profesionálne Centrum bezpečnej jazdy na Slovensku, v ktorom skúsený tím inštruktorov učí jednotlivcov ako aj firemných vodičov správnu techniku jazdy a zvládanie nečakaných krízových situácií. Výcvik je určený pre vodičov motocyklov, osobných vozidiel, ľahkých i ťažkých nákladných vozidiel. Príďťe medzi nás a spoznajte svoje reakcie v nečakanej situácii a osvojte si správne techniky ich zvládnutia. Buďte si za volantom istejší!

Viac informácií nájdete na www.hotelring.sk a www.drivingacademy.sk.


Event Hotel Ring*** sme slávnostne otvorili 12. mája 2011, čím sme zavŕšili 3. etapu výstavby automotodrómu Slovakia Ring. Dvesto pozvaných hostí večerom sprevádzala česká hviezda Josef Laufer, ktorý okrem moderovania eventu prítomných potešil svojim spevom. Po ňom sa o zábavu postaral ďalší obľúbený spevák Pavol Hammel, bubnová šou Marimba a maďarská ľudová kapela. Po prezretí si hotela a priestorov Centra bezpečnej jazdy si hostia popri hudobných lahôdkach spomínaných spevákov a DJa dopriali aj gurmánske špeciality kuchyne Hotela Ring*** korunované krájaním torty. Voľná zábava s tancom vyvrcholila v nočných hodinách ohňostrojom.

 
 
fotofotofoto fotofotofoto fotofotofoto
 
 
svkeng
âňďîéňď÷áîéĺ
ÎÁÚ×ÁÎÉĹ / ÉÍŃ / ĆÁÍÉĚÉŃ:
E-mail:
Tel.:
ÄÁÔÁ ĐŇÉĹÚÄÁ:
 kalendár
ÄÁÔÁ ĎÔßĹÚÄÁ:
 kalendár
ËĎĚÉŢĹÓÔ×Ď ĐĹŇÓĎÎ:  
 
ËĎĚÉŢĹÓÔ×Ď ÄĹÔĹĘ ×ĎÚŇÁÓÔ
ÔÉĐ ÎĎÍĹŇÁ:
ÄŇŐÇÉĹ ĐĎÖĹĚÁÎÉŃ:
 
 
spam code
 
     
Tattoo Galleryswitch design ďôĺěř   l   ňáúíĺýĺîéĺ   l   çáóôňďîďíéń    l   đéôáîéĺ   l   WELLNESS   l   ëďîôáëô