WELLNESS

WELLNESS

Neodmysliteľnou súčasťou  Hotela Ring***  je wellness. Nájdete tu relax pre Vaše telo i myseľ.  Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame naše služby. Načerpajte potrebnú energiu a doprajte si duševnú i fyzickú relaxáciu.

Vo wellness centre môžete využívať:

  • - 4 sauny (parná, fínska, bylinková a infra)
  • - relaxačný bazén s protiprúdom
  • - vírivú vaňu
  • - tepidárium
  • - ľadovú jaskyňu

 

Pre dokonalú regeneráciu a uvoľnenie svalstva ponúkame relaxačnú masáž a masáž lávovými kameňmi v spojení s aromaterapiou.

Objednávky prijímame na tel. čísle +421 910 255 533.

 

Relaxačná masáž

Pomáha k posilneniu telesného i duševného zdravia, stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, povzbudzuje imunitu, harmonizuje, regeneruje a čistí organizmus od toxínov a splodín.

Pri súčasnom životnom štýle máme oveľa menej pohybu a času na seba. Nie je preto výnimkou, že trpíme únavou a problémami pohybového aparátu, psychickou záťažou a s tým spojenými negatívnymi pocitmi a emóciami.

Relaxačná aroma-terapeutická masáž je spojením účinkov masáže a pôsobením liečivých olejov.  Ide  o jednu z najpríjemnejších a najoddychovejších techník masáží.

 

Masáž lávovými kameňmi 

Pri tomto druhu masáže sa horúce lávové kamene položia na časti tela, najčastejšie v okolí miechy, hrudi a do dlaní. Kamene sú vyrobené z vulkanickej horniny bazalt s vysokým obsahom železa.

Masáž lávovými kameňmi je skvelý spôsob ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať a uvoľniť svalstvo i mäkké tkanivá, pomáha proti nespavosti a odstraňuje nežiaduce toxíny z tela.

 

Wellness centrum je otvorené aj pre verejnosť bez ubytovania, na základe rezervácie. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. čísle +421 910 255 533, prípadne priamo na recepcii hotela.

 

Cenník služieb:

Jednorazový časovo neobmedzený vstup do wellness centra 23,00 Eur / Osoba
Relaxačná masáž 30 min.       20,00 Eur / Osoba
Masáž lávovými kameňmi 45 min. 27,00 Eur / Osoba

 

Otváracia doba wellness centra:

Pondelok: sanitačný deň
Utorok: zatvorené
Streda: zatvorené
Štvrtok: 13.00 - 20.00
Piatok: 13.00 - 20.00
Sobota: 10.00 - 20.00
Nedeľa: 10.00 - 20.00