ATRAKCIE A ZAUJÍMVOSTI V OKOLÍ

ATRAKCIE A ZAUJÍMVOSTI V OKOLÍ

SLOVAKIA RING

Ak si netrúfate jazdiť na okruhu s vlastným autom, respektíve to Vaše nie je ideálne vybavené na okruhovú jazdu, môžete si vybrať z našich vozidiel. Každé ponúkané vozidlo prešlo väčšími či menšími úpravami týkajúce sa podvozku, motora, bŕzd, pneumatík, bezpečnostných pásov či ochranných rámov. Zážitok závisí len už od Vášho rozhodnutia.

SLOVAK KARTING CENTER

Nemusíte byť profesionálny pretekár s vlastnou drahou technikou, aby ste zažili prvotriedny jazdecký zážitok. Toto všetko Vám ponúkame na trati Slovenského motokárového centra! Špičkový motokárový okruh s dĺžkou 1172 m v kombinácii s modernou motokárovou technikou spoločnosti SODI kart a kvalitný časomer APEX Timing sú zárukou prvotriedneho zážitku.

CENTRUM BEZPEČNEJ JAZDY

V autoškole Vás naučia šoférovať a spoznať pravidlá cestnej premávky, nie však ovládať svoje vozidlo obzvlášť v krízových situáciách. Ponúkame Vám preto nadstavbové vzdelávanie a kurzy, ktoré trénujeme na špecializovanom cvičisku, postavenom podľa rakúskeho modelu tréningových centier. V jeho rámci dokážeme simulovať rôzne krízové situácie a prevádzkovať ho počas celého roka. Naše cvičisko má k dispozícii špeciálne klzné nízkoadhézne plochy, zavlažovacie vyhrievané systémy, vodné a svetelné prekážky, automatické merače rýchlosti či hydraulickú odtrhovú plošinu pre vyvolanie pretáčavého šmyku.

OFFROAD RING

Nový vylepšený off-road polygón s viac ako 20 rôznimy náročnými prekážkami sa nachádza v tesnej blízkosti pretekárskej dráhy. Ponúka perfektné podmienky na testovanie a porovnávanie vozidiel 4x4, produktové školenia, novinárske prezentácie či firemné akcie. V areáli sú spevnené a nespevnené prekážky rôzneho charakteru – štrk, voda, blato, drevené klády, kamene, štrk či vodný brod. Spevnené výjazdy do kopca, zjazdy a bočné náklony otestujú vertikálnu a horizontálnu stabilitu vozidla spolu so svetlou výškou vozidla a jeho nájazdovými, prejazdovými a výjazdovými uhlami.

MALKIA PARK

Zábavný areál Malkia Park je miestom, kde nájdete množstvo zaujímavých a vzácnych zvierat a kde si môže oddýchnuť a zabaviť sa celá rodina. Park ponúka útočisko primárne zvieratám z cirkusov, súkromných odchovov či nechceným zvieratám a snaží sa im vytvoriť podmienky pre pokojné spolunažívanie s inými zvieratkami v krásnom prostredí Žitného ostrova.

VOJENSKÉ MÚZEUM

Vojenské múzeum a stála expozícia vojenskej historickej techniky sa nachádza pri off-road areáli pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING. Návštevníci tu môžu obdivovať už múzejné kusy výzbroje prevažne česko-slovenskej ľudovej armády. Na obdiv je vystavená nielen pásová a kolesová technika v podobe tankov T34, T55, T72, vozidiel Tatra 813, KRAZ 255, húfnic, diel, kanónov, obrnených transportérov, ale aj stíhačky či bojové vrtuľníky. Vybrané modely techniky sú v perfektnom stave a stále funkčné aj pre prípadné jazdy.