GASTRONÓMIA

GASTRONÓMIA

Hotel Ring*** berie svoju gastronómiu vážne a na úrovni, ktorá zodpovedá svetovému pretekárskemu okruhu. Základom sú výrobky od kvalitných domácich dodávateľov - lokálne farmy, bio pestovatelia, bio mäso, syry, či zelenina. Staviame na jedinečnosti týchto produktov, kde vieme zabezpečiť požadovanú kvalitu, ako aj preukázať slovenský pôvod. 

Hotel Ring*** ponúka svojim hotelovým hosťom stravovanie formou bufetových raňajok. Taktiež prihliadame na rôzne obmedzenia v rámci stravy, či už ide o celiakiu, intolerancie na histamín, lepok a laktózu. Obmedzenia v strave nám však, prosím, nahláste vopred, aby sme Vám jedlo vedeli pripraviť!

Večere pre hotelových hostí sú pre túto sezónu k dispozícii v neďalekej Ring Restaurant formou ala carte!

Štýlovo zariadená reštaurácia Hotela Ring*** s kapacitou 80 miest je určená na všetky typy podujatí a súkromných akcií. Počas leta je súčasťou reštaurácie aj letná terasa s kapacitou 40 miest.

 

 

 

RAŇAJKY

Raňajky podávame formou bufetových stolov, so širokou ponukou teplých jedál, studených nárezov, vlastných domácich nátierok, cereálií, jogurtov, čerstvého ovocia a zeleniny, kávy a čajov. 

Reštaurácia je pre raňajky otvorená od 7:00h do 10:00h, cena na osobu je 12€, pre ubytovaných hostí sú raňajky zahrnuté v cene ubytovania.

OBEDY

Ponuka obedov formou bufetovej ponuky v Ring restaurant, každý týždeň iná ponuka, obedy sa účtujú na váhu pokrmu, hosť má možnosť na ľubovoľnú kombináciu jedál.

VEČERA

Večera sa podáva v Reštaurácii RING od 16:00 do 21:30 hod formou à la carte z aktuálnej ponuky. Menu je zostavené z čerstvých a sezónnych surovín od našich overených dodávateľov v regióne.

LOBBY BAR

Lobby bar oproti hotelovej recepcii je ideálnym miestom pre oddych alebo stretnutia s obchodnými partnermi v neformálnej atmosfére. Vychutnať si môžete lahodnú kávu, čaj, či kokteil. Máte možnosť aj na degustáciu destilátov, koňakov a whisky.

Lobby bar je otvorený denne od 07:00h - 22:00h.