CATERING

Sme tím špecialistov, pre ktorých catering nie je len donáška jedla. Catering je umenie. Umenie uspokojiť očakávania Vašich hostí, ale aj Vás – usporiadateľa akcie. Vieme, že ak chceme poskytovať kvalitné služby, musíme robiť svoju prácu precízne a čo najdôkladnejšie. Vďaka tomu sa dokážeme prispôsobiť rôznorodým požiadavkám zo strany našich klientov. Zabezpečíme Vám všetko od jednoduchého občerstvenia až po komplexné riešenie Vášho eventu. Catering z našej strany je jednoducho do detailov premyslená spolupráca odborníkov, ktorí sa vyznačujú profesionalitou, spoľahlivosťou a skúsenosťami.

ŠKOLENIA, SEMINÁRE, KONFERENCIE

Pripravujete seminár alebo konferenciu? Máme pre Vás bezkonkurenčnú ponuku na kvalitný catering či coffee break. Zabezpečíme Vám cateringové stoly s obrusmi, dekoráciou, profesionálnu obsluhu, inventár vo Vami vybraných priestoroch a to v rámci areálu SLOVAKIA RING a aj mimo. Na požiadanie Vám radi vypracujeme úplnú ponuku.

 

RAUTY, PREZENTAČNÉ AKCIE, FIREMNÉ VEČIERKY

Vyberte si elegantné priestory našej hotelovej reštaurácie, exkluzívne priestory pretekárskeho okruhu, či motokárového centra - z našej ponuky spoločenských miestností si určite vyberiete - podľa počtu ľudí, pre ktorých organizujete firemný večierok. V letných mesiacoch Vám tiež môžeme poskytnúť príjemné letné terasy s jedinečnými výhľadmi.

O Vaše pohodlie a o pohodlie Vašich kolegov, partnerov alebo klientov sa postará náš skúsený tím. Súčasťou našich služieb je chutný catering, spoľahlivá obsluha, alkoholické aj nealkoholické nápoje, rôzne pochutiny a výborná atmosféra.

RODINNÉ OSLAVY, ROZLÚČKY SO SLOBODOU

Hľadáte výnimočný priestor na Vašu rodinnú oslavu či narodeniny? Čo tak rozlúčka so slobodou, na ktorú sa nezabúda? Zo širokej ponuky spoločenských priestorov, exkluzívneho programu a z bohatého cateringu si určite vyberiete. Priestory motokárového centra sú ideálne na organizovanie detských osláv - pripravíme Vám detské menu, slávnostnú tortu a rozprávkovú výzdobu.

Neváhajte sa na nás obrátiť, vypracujeme Vám ponuku podľa Vašich predstáv.

STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI, REPREZENTAČNÉ PLESY

Naše spoločenské priestory sú vhodné aj na organizovanie reprezentačných plesov, či dokonca stužkových slávností. Veľká variabilita priestorov a sedenia, ubytovacie kapacity, výnimočný catering a služby a poloha areálu v ústraní poskytujú dokonalú kombináciu pre Váš perfektný ples.