SVADBY

SVADBY

DEŇ, O KTOROM SNÍVA KAŽDÁ ŽENA

Deň, o ktorom sníva každá žena a na ktorý nezabudne žiadny chlap! Hotel Ring*** spolu s areálom pretekárskeho okruhu SLOVAKIA RING ponúka ideálne priestory pre Váš najkrajší deň. Vďaka jedinečnej lokalite na svoj svadobný deň nikdy nezabudnete! Bude plný jagavej noblesy a dokonalej romantiky, či si už vyberiete elegantné svadobné priestory hotela, alebo exkluzívne priestory s výhľadom na pretekársky okruh, či moderné zázemie motokárového centra.

KOMPLEXNÁ PONUKA SLUŽIEB

  • overení svadobní dodávatelia - DJ, živá hudba, fotograf, výzdoba, koláče, torty
  • komplexný priestor – tanečný parket a bar spojený s hlavnou sálou

  • rôzne druhy vnútorného či vonkajšieho sedenia pre usporiadanie svadobného obradu

  • dekoratívne prvky - svadobná výzdoba, kvetinová výzdoba, svadobné tlačoviny, menovky, zasadací poriadok

  • výborná kuchyňa z kvalitných miestnych surovín

  • príjemný a ústretový personál

SVADOBNÉ MENU

Zostavíme Vám svadobné menu podľa Vašich predstáv a chutí od predjedla, polievky, hlavného jedla, studených a teplých bufetových stolov až po zákusky, jednohubky či domáce tyčinky a pagáče. Od našich osvedčených dodávateľov Vám zabezpečíme destiláty a lahodné vína. Máte záujem o niečo originálnejšie? Povedzte nám Vašu predstavu a my ju premeníme na skutočnosť!

SVADOBNÝ APARTMÁN A UBYTOVANIE

Hotel Ring*** ponúka svadobné ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. Pre mladomanželov máme pripravený luxusný a priestranný svadobný apartmán.

Ubytovacia kapacita pozostáva z 90 lôžok s možnosťou 12 prísteliek. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením a klimatizáciou. Mladomanželia a ich svadobní hostia môžu využiť hotelový wellness s bazénom, saunami a procedúrami.