DEGUSTÁCIE

DEGUSTÁCIE

DEGUSTÁCIA VÍNA

Degustácia jedinečných slovenských sterkovských vín je zaujímavý spôsob na spestrenie pobytu v našom hoteli a na zážitkový večerný program. Víno sa najlepšie vychutnáva v spoločnosti priateľov. Teraz si môžete objednať riadenú degustáciu vín s profesionálnym someliérom. Ponúkame 8 rôznych vín od najlepších západoslovenských vinárstiev - Kasnyik a Berta. Odborný výklad someliéra Vám pomôže vyberať víno k jedlu a aj jedlo k vínu. 

Vyberte si našu ponuku na degustáciu a zažite neopakovateľnú atmosféru rodinného vinárstva Kasnyik a vinárstva Berta!

Cena degustácie do 20 osôb je 35 €.

Cena degustácie nad 20 osôb je 25 €.

DEGUSTÁCIA PIVA

Pivo nie je len svetlé a tmavé. Má tisícky chutí, ktoré zaraďujeme do siedmich kategórií. Program Sedem chutí piva Vám pomôže lepšie zorientovať sa a povzbudí Vás k ďalšiemu objavovaniu sveta pivných chutí, aby ste si vedeli vybrať také pivo, ktoré najlepšie vyhovuje Vašim preferenciám, príležitostiam či vychutnávanému jedlu. Vychádza z rozsiahleho spotrebiteľského prieskumu na základe ktorého pivári a odborníci zaradili pivá podľa chuti do siedmich kategórií:

 1. sladké a ovocné pivá
 2. ľahké pivá
 3. mierne horké pivá
 4. chmeľové a horké pivá
 5. ťažké a korenisté pivá
 6. sladové pivá s intenzívnou chuťou
 7. tmavé a silné pivá.

OCHUTNÁVKA 7 DRUHOV PÍV

 • Cena degustácie do 20 osôb je 25 €.
 • Cena degustácie nad 20 osôb je 18 €.

DEGUSTÁCIA RUMOV

Riadenou ochutnávkou rumov Vás bude sprevádzať náš ambasádor Marek Hvoľka. Už počas štúdií rozvíjal svoj talent v barmanských či someliérskych kruhoch a absolvoval rôzne súťaže. Po ukončení školy sa rozhodol zúročiť svoje skúsenosti aj v zahraničí. Degustácia rumov je ideálnym spôsobom spoznávania pre všetkých, ktorí majú záujem a chuť dozvedieť sa viac o tomto čarovnom nápoji, o jeho histórii, pôvode a výrobe. Vychutnajte si exkluzívne prémiové rumy zo širokej oblasti Karibiku a domova - Anacaona Grand Reserva, Embargo Aňejo Exquisito , Rebellion Spiced, Yellow Snake Grand Cru a iné.

 • Cena degustácie do 20 osôb je 35 €.
 • Cena degustácie nad 20 osôb je 25 €.